Cítíte se stále unavení a jste často nemocní? Možná jen trpíte důsledky překyselení organismu

Filtrační patrona ve filtrační konvici si poradí nejen s odstraněním nežádoucích příměsí, které se do vody dostanou v průběhu její cesty až do vašeho kohoutku, ale některé také dokážou upravit pH vody. Díky tomu už do sebe nemusíte lít vodu kyselou, která váš organismus zbytečně zatěžuje, ale můžete si dopřát vodu jiného charakteru, která je naopak pro vaše zdraví prospěšná.

Tajemstvím je alkalický vodní filtr

Ten vodu nejen účinně filtruje, zbavuje nežádoucích látek, jako je například rez, kal, těžké kovy, vodní kámen, pozůstatky po dezinfekci a podobně a také nepříjemné pachuti, ale především ji alkalizuje. To znamená, že výsledkem je mírně zásaditá voda, která naše tělo lépe hydratuje. Filtr dokáže navíc alkalickou vodu ve filtrační konvici také udržet, to znamená, že je neustále připravena k použití. Je jedno, zda ji budete konzumovat přímo, anebo si z ní uvaříte čaj anebo kávu. Kvalitní alkalická voda propůjčí vašim nápojům výbornou chuť a jedinečnou vůni.

Výhody pití alkalické vody

Alkalická voda má antioxidační vlastnosti, čímž napomáhá zpomalení stárnutí organismu. Vysoký obsah důležitých minerálů jako jsou například vápník, železo, hořčík, zinek, selen či měď pomáhá tělu lépe fungovat a vypořádat se s nástrahami moderní hektické doby. Jeden litr přefiltrované alkalické vody vás navíc vyjde na cenu v průměru okolo 1 až 2 Kč. To je výrazně méně, než v případě pravidelného nákupu vody balené. Ta má často navíc kyselý charakter. Proto se po ní můžete cítit unaveni a může vás bolet žaludek. Tyto symptomy mohou být ještě znásobeny, je-li voda navíc sycena oxidem uhličitým. Překyselení organismu se může projevovat také potíži s trávením a vznikem žaludečních vředů. Pití alkalické vody jednoduše eliminuje tyto negativní důsledky stresu.

Kde všude můžete použít filtrační konvici?

Filtrovat vodu lze nejen v domácnosti, ale také v kanceláři anebo na cestách. Pro tyto případy je praktické si pořídit filtrační láhev, která funguje podobně jako filtrační konvice na vodu, ale má tvar, který se lépe vejde do zavazadel včetně těch nejmenších. Láhve a filtrační konvice jsou skvělým řešením pro všechny zaneprázdněné lidi, kteří ale i přes nedostatek času chtějí pravidelně dělat něco pozitivního pro své tělo.

Publikováno: 02. 09. 2021

Kategorie: Zdraví

Autor: Alena Bílková