Jezte zdravě a zhubněte!

Zdravý životní styl s sebou nese kombinaci prvků vyvážené stravy a dostatku pohybu. Pakliže se k tomu přidá fakt, že bydlíte nedaleko přírody a zeleně, máte velmi dobře našlápnuto k výborné kondici a dobrému zdravotnímu stavu. Základním aspektem dobře fungujícího metabolismu je energeticky vyrovnaná strava. Málokdo z nás je odborníkem přes cukry, tuky a bílkoviny a kromě jakž takž spočítaných kalorií si s energetickým příjmem a výdejem neví rady. Ani v tomto případě ale není třeba házet „flintu do žita“.

Jak na to?

Adekvátní stravu přináší krabičková dieta Praha. Tým nutričních profesionálů spojil hlavy dohromady, aby vytvořil dokonalý servis, který se skládá z pěti vyvážených jídel za den, co plně respektují vyváženost, pestrost a hlavně mají dostatečný výživový potenciál. Bylo by mylné domnívat se, že člověk hubne hladověním. Ba právě naopak! Metabolismus hladovějícího člověka pracuje zcela obráceně. Všechno, co dostane do úst, potažmo trávicí soustavy, si uloží. Mozek a tělo jsou chytré, uloží si na budoucí časy a nedají se nijak ošálit. Jedinou cestou, jak zhubnout efektivně, zdravě a trvale, je stabilní příjem potravin, které vaše zažívání zatíží tak akorát, nasytí žaludek a uspokojí mozek. Krabičková dieta cílí správným směrem a má ve svém snažení úžasné výsledky.

Jíte pravidelně a pošmáknete si

Co nejvíce oceníte, bude čerstvé, chutné a zdravé jídlo. Už po pár dnech pocítíte, že tato dieta a lepší stravování s ní spojené, vám dodává nově nabitou energii. Čeká vás opravdu chutné jídlo, kvalitní suroviny a hlavně absence polotovarů. Všechno je vařeno profesionálními šéfkuchaři, kteří vědí, co dělají. Rozvoz krabičkové diety probíhá dvakrát denně sedm dní v týdnu. Po Praze je realizován zdarma a v okolí do 10 kilometrů za příplatek 110 korun za den. Dovoz je možné dohodnout i do delších vzdáleností. Vše záleží na individuální dopravě.

Publikováno: 06. 03. 2020

Kategorie: Diety a hubnutí

Autor: Alena Bílková