Studujte program MBA Management zdravotnictví a získejte komplexní znalosti

Zdravotnický sektor se dynamicky rozvíjí. Vyžaduje nové přístupy řízení a schopnosti předvídat a přizpůsobit se novým výzvám. Nenechte se zaskočit inovativními technologiemi a nečekanými situacemi. Začněte studovat na Business Institutu a využijte v praxi komplexní znalosti z oblasti managementu zdravotnictví. Jak probíhá studium a čím vám bude prospěšné?

Studijní program MBA Management zdravotnictví

Online studium je nejmodernější formou vzdělávání, které je stejně kvalitní jako prezenční či kombinované studium. Jako absolvent programu MBA Management zdravotnictví můžete využít nově nabyté znalosti ihned v praxi. Přihlaste se, ať už jste manažerem či manažerkou ve zdravotnických a sociálních zařízeních, farmaceutických společnostech, lázeňských zařízeních nebo pojišťovnách.

Jeden rok studia pro kariérní posun

Jen jeden rok vás dělí od toho, abyste získali titul MBA za jménem. Ano, studium trvá pouze rok a je celé online. Nemusíte jezdit na žádná lektorská setkání, protože je nahrazují videopřednášky se špičkovými lektory. Nezmeškejte jedinečnou příležitost studovat na prestižním Business Institutu. Studentem se může stát každý, kdo má ukončené vysokoškolské vzdělání nebo praxi na vedoucí či manažerské pozici.


Studium ze zahraničí? Žádný problém

Studiem na Business Institutu nejste vázáni žádnými termíny. Jednoduše začněte studovat kdykoliv a odkudkoliv, třeba ze zahraničí, dovolené nebo z chalupy. Prohloubíte si znalosti v oblastech, které vás posunou na vyšší manažerské pozice: management ve zdravotnictví, personální management, finanční management i etiku a komunikaci ve zdravotnictví.

Nejlepší lektoři s praktickými zkušenostmi

Studijním programem vás provede mimo jiné lektorka PhDr. Renata Kocianová, Ph.D. (specialistka na sociálně-psychologické a manažerské dovednosti) nebo lektor Ing. Karel Šatera, Ph.D., MBA (odborník na management a ekonomiku zdravotnictví).

Podejte si přihlášku na Business Institut a těšte se na individuální přístup, kvalitní vzdělání a praktické poznatky od nejlepších odborníků z oboru!

Publikováno: 20. 06. 2023 / Aktualizováno: 12. 03. 2024

Kategorie: Trendy a zajímavosti

Autor: Alena Bílková